Objawy - cholera

Cholera

objawy.org.pl
Forumcholera (jolluś)
Mój dziadek prawdopodobnie chorował na cholerę, ale wtedy lekarze nie potrafili prawidlowo zdagnozowac choroby. Babcia opoiadała mi o tym kjak mialem 15 lat. Podobno dziadek zbyt mocno cie odwodnil poprzez czeste oddawanie kalu.
(więcej...)

2
Co to za choroba (aneta)
tak, niestety!
(więcej...)

4
choroba cholera (admin)
włączmy po prostu telewizor z wiadomościami z Haiti, np. \"Epidemia cholery, która na Haiti pochłonęła już setki ofiar śmiertelnych, dotarła do stołecznego Port-au-Prince. Resort zdrowia poinformował, że w stolicy zmarł na tę chorobę pierwszy pacjent. W całym kraju, według danych Funduszu Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF), cholera zabiła już co najmniej 583 ludzi. Organizacja Lekarze bez Granic informuje o ponad 200 pacjentach z podejrzeniem cholery w Port-au-Prince. Nie ma jeszcze ostatecznego potwierdzenia w badaniach laboratoryjnych, ale wskazuje się, że w wielu dzielnicach Port-au-Prince mieszkańcy mają utrudniony dostęp do nieskażonej wody pitnej. Szef operacji Lekarzy bez Granic na Haiti Stefano Zannini mówi o \"alarmującej sytuacji\".\" A przecież stolica Haiti została w styczniu zdewastowana przez trzęsienie ziemi. W styczniu!! A do tej pory są xxx część mieszkańców do dziś przebywa w tymczasowych schroniskach. UNICEF ostrzegł, że dla setek tysięcy dzieci w stolicy zagrożenie cholerą staje się coraz większe.
(więcej...)

3
zachorowalem... (tiger)
Taaak, Andzrejku, taaak ... Poszukaj jak nie na tej stronie to a innej- a najlepiej po prostu idź do lekarza
(więcej...)

3
leczenie cholery (kajtek76)
leczenie cholery
(więcej...)

7
profilaktyka (kkk)
chyba nie możesz...;(
(więcej...)

2
istnieje szczepionka na cholerę? (kilo)
Poradźcie można się jakoś zaszczepić na tą chorobę?
(więcej...)

1
objawy cholery (Antek)
Może ktoś w skrócie przedstawić objawy cholery czy to coś w podobie do naszych tzw... rota wirusów/?
(więcej...)

1
cholera a grupa krwi (Kubik)
Mam grupę krwi 0 rh+ czytałem, że osoby z tą grupą są bardziej podatne na cholerę, wyjaśnijcie dlaczego my z grupą 0 jesteśmy gorsi?
(więcej...)

1
Zarażenie (Przemek)
Witam. Ostatnio dowiedziałem się, że mam cholerę. Bardzo się zmartwiłem tym. Powiedzcie mi proszę jak się można nią zarazić i jak ją leczyć?
(więcej...)

1


Dodaj nowy temat:


Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co lepiej lata: szybowiec czy kowadło?
 


 


Pozostałe tematy: