Objawy - cholera

Cholera

objawy.org.pl

Tytuł:  zachorowalem...
Autor:  
24.10.2010, 06:00
mieszkam na stale w tajlandii i niestety udalo mi sie zalapac vibrio cholere (w szpitalu stwierdzono tak) i przelezalem w szpitalu 4 dni pod kroplowka i podawano mi lekarstwa. ostatniego dnia poszedlem juz do domu bo do lazienki chodzilem nie tak czesto i czulem sie lepiej. nastepnego dnia rano znowu sie zaczelo i jestem juz 2 dzien w domu i za bardzo poprawy nie widze a biore CIPROBAY (2 x dziennie 1 tabl) I BUSCOPAN (co 4 godziny 2 tabl) oraz pije cos w rodzaju elektrolitow. niestety nie widze caly czas poprawy bo dosyc czesto oddaje stolec. nie wiem czy brac dalej leki i dobrze jest sie wyprozniac czy znowu isc do szpitala. myslalem ze to mozna wyleczyc szybko i skutecznie w 2-3 dni. chyba ze trafilem na kiepskich lekarzy aczkolwiek sluba zdrowia tutaj jest na o wiele wyzszym poziomie niz u nas... czy ktos wie jak wyglada przebieg choroby podczas leczenia ? pozdrawiam...

Tytuł:  Najpierw wyrośnie ci róg na czole
Autor:  Andrzej Herdegen
24.10.2010, 14:21
A potem się rozpuścisz w gęstą maź. Chyba, że twoje lekarstwa w końcu zadziałają.

Tytuł:  zachorowalem...
Autor:  ?
12.11.2010, 10:40
Taaak, Andzrejku, taaak ... Poszukaj jak nie na tej stronie to a innej- a najlepiej po prostu idź do lekarza

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Jakiego koloru jest zielona piłka?

Pozostałe tematy: